Už je tomu rok

18. ledna 2012 v 21:21 | little princess |  My world
No tak už tomu bude skoro rok, co ten můj skromný blog existuje a zatím jsem s ním moc velkou díru do světa neudělala ( ne že bych tim snad počítala nebo v to dokonce doufala ). Ono se taky není co divit, když počet publikovaných článků nepřekročil dvacítku. Musím přiznat, že jsem nepočítala, že mě to omrzí po necelých čtyřech měsících i tak ne moc aktivního blogování.
Přiznávám, že ze začátku jsem to brala opravdu poněkud vážně. Byla jsem o rok mladší studentka fascinovaná krásou a bohatstím jazyka a vyjadřocími schopnostmi a chtěla jsem si zkusit psát něco jiného než moje soukromé úvahy, příběhy nebo povinné slohovky do školy. Tak jsem si založila blog. Popravdě to nebyl můj úplně první. Zakládala jsem si je průběžně asi od páté třídy a na žádném jsem nevydržela déle než měsíc. S tímhle jsem ale měla větší plány. Za prvé jsem neuvedla žádné osobní údaje, které by mě mohly odrazovat od publikování některých věcí. Zároveň už jsem alespoň trošku věděla o čem psát ( dobře přiznávám, že nějaký ty módní kolekce nebo co to bylo, byly docela suchárna, ale já nevěděla jak začít, tak jsem si vzala na pomoc Elle ). První týden jsem tedy vzorně každý den přidávala přízpěvěk a plně se blogování oddávala, najednou však mizel volný čas a poté i chuť jej takto trávit.

A teď když už mám teda skoro to jednoleté jubileum bych třeba přidala trochu statistiky:
Celkem jsem napsala 17 článků ( 18 pokud počítám i tento ) a to v pěti měsících.
Založila jsem 6 rubrik ( z nichž bych chtěla některé smazat )
Napsala jsem 3 články na téma týdne ( a na nynější "nevinnost" bych taky ctěla něco zplodit )
První článek jsem publikovala 23.ledna 2011 a poslední 29. května téhož roku
A za ten celý rok se tu vystřídalo 206 návštěvníků, což mě docela děsí :D ( dokážete si představit, že ty moje amatérský výplody nudy a fantazie vydělo víc jak dvě stě lidí ??? )

Vlastně jsem se toho za tu dobu docela dost naučila. Přestala jsem šílet, když jsem zjistila, že někdo ten můj výtvor navštívil, že pokud člověk nepoužívá Mucqíí* LOvÍÍÍskY a podobné vraždy jazyka, píše do nikoho se nenavážející články a podobně, tak ani nemá žádný urážlivý komentáře a davy "haterů". zároveň však pořád nevím, jak si změnit design, velikost písmen nebo udělat ten pitomej rocestník, kterej by se mi tky docela šiknul.A tak vztupuju do nového blogařského roku ve kterém ( alespoň doufám ) budu publikovat trošičku více. No uvidíme, ale tohle je prozatím moje novoroční blogařské předsevzetí.

Tak ještě abych nezapomněla závěr. Stejně jako jsem skončila před rokem:
Vaše princes
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama