Inspirující blogerky I. - Chiara Ferragni

24. ledna 2012 v 20:45 | little-princess |  moje inspirace
Když jsem se včera zase vrátila k tomu blogovní, tak mi bylo nějak líto toho hned zase nechat. Na téma týdne " nevinnost " mě zatím nic nenapadá ( ale do neděle se to třeba ještě změní ). Zato už ale dneska poměrně delší dobu surfuju po internetu a uvědomil jsem si, že vlstně prakticky chodím pořád jen na ty samá místa. První zastávkou je vždy YouTube, kde si najdu nějakou milou písničku a pokračuju dál. Pokud na to mám náladu tak přepnu na gkelite.com, kde jsou ty njúžasnější gymnastické dresy na světě ;) ( na dresech od gk prostě už nějakou dobu ujíždím a mám jich doma docela pšknou sbírku ). Dále zkontroluju e-mail a tím ta nudnější část pro mě končí. Když tyhlety formlity odbydu, tak si snad vždycky přepnu na The Blonde Salad. A právě to mne inspirovalo k napsání dnešního článku, který se bude zabývat blogy, které mě jakýmkoli způsobem ovlivnily a jejich tvořitelkami. A jako první v tomhle mém malém seriálu, jsem si zvolila jednu z nejúspěšnějších a nejoriginálnějších módních blogerek, Chiaru Ferragni.

The Blonde Salad

Jedná se o 24 letou studentku narozenou 7. května 1987 v Milána, studující práva na Bocconi Universiti v Itálii. Docela by mne překvapilo, kdyby jste o ní ještě nikdy nic neslyšeli, ale pro případ že by tomu bylo tak, uvedu že působí na blogu www.theblondesalad.com, který i když byl založen teprve roku 2009 už má přes 90, 000 čtenářů za den. A právem si to zaslouží. Je-li totiž něco, čeho má Chiara rozhodně dost, pak je to kromě peněz a dalšího, styl a smysl pro módu. Její kreace jsou totiž opravdu originální, inspirující, ale přitom stále nositelné. Její šatník čítá tisíce různých bot, kabelek, šatů a doplňků světových značek jako jsou Gucci, Luis Vuitton, Abercrombie, Tiffany... ale i těch přístupných i pro nás obyčejné smrtelníky, například ze Zary nebo H&M, ale její úplně nejoblíbenější návrhář je Alexander McQueen ( a já se jí nedivám, neboť to, co teď už bohužel mrtvý muž s módou dokázal proste člověku stále bere dech ) . A ona je narozdíl od spousty majitelek těchto značek doopravdy umí nosit a kombinovat.
Nejenže má postavu za kterou by se nemusela stydět žádná topmodelka ( mimochodem Chiara už se objevila na přehlídkách mnoha luxusních značek ). Je štíhlá, vysoká, má dokonalý obličej a k tomu je navíc i chytrá. Ze svých článků ( protože na živo jsem samozřejmě neměla to štěstí ji vidět ) působí neskutečně sympaticky a když člověk čte jaká místa se svým přítelem Richiem navštěvuje a kde se objevuje, zatouží, aby si sní mohl alespoň na jediný den vyměnit místo.
Ovšem ne, že by snad měla Chiara nějak zvlášť jedoduchý život. Nejenže studuje pátým rokem práva na univerzitě, ale ještě se objevuje n všemožných přehlídkách ( jak jako modelka, tak i jen "obyčejný" divák ), chodí na různí afterparty a spolupracuje se všemožnými značkami a denně píše na svůj blog, ale i často cestuje a dokonce má i vlastní kolekci bot.
A značky s kterými spolupracuje ? Tak například Dior, Guerlain, Tommy Hilfiger, Kenzo, Luis Vuitton, Mango, Benetton, Lancome... Je jich opravdu hodně, ale vždyť snad každá značka by si přála spolupráci s někým tak vyjímečným.Jediným zdroj ze kterého jsem čerpala informace je The blonde salad by Chiara Ferragni, protože její blog sleduji už tak dlouho, že jsem si prostě ani na sepsání tohoto článku žádné extra informace zjišťovat nepotřebovala. Jen dodám, že pokud se budete chtít blíže podíat na její kolekci bot ( a opravdu to za to stojí ), tak asi světově nejdostupnější je luisaviaroma a pokud už tam jednou budete, podívejte se i na dlší značky a zaručuju vám, že si vyberete ;). Jinak všechny obrázky pocházejí také z theblondesalad.com.
A teď už jen přidávám pár obrázků, jako motivaci k tomu aby jste doopravdy klikli na ten odkaz, co jsem sem několikrát dala, takže ještě jednou www.theblondesalad.com.No přiznejme si to upřímně. Každá bysme chtěla být jako ona !!!!!

Vaše Princess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama