Téma týdne???

10. dubna 2011 v 13:09 | little-princess |  co se jinam nehodí, ale přece má v mém životě důležité místo
Původně jsem chtěla napsat na téma týdne: Peklo. Ale než jsem se k tomu dostala nějak se mi v hlavě zpřeházely myšlenky a na "Peklo" si budu muset najít čas někdy jindy. Začala jsem totiž přemýšlet o tom co to vlastně to téma týdne je a k čemu to slouží.
Když jsem se podívala na některé příspěvky tak mi to hned došlo.Většinou je to snaha ( neznámých ) blogerek se zviditelnit. Takže jsou to samozřejmě články typu: Tvl... dneska to bylo prosteee Upe Peklo. Ae samozřejmě wy lidički ste byli BESTowýý. Prostě wás mocinQky lOfískuju... ( je to jen napodobenina toho jejich " jakzyku", kterej prostě nechápu a neovládám )..... Nemůžu přijít na to, co je významem těchto článků. Jsou sice označené jako téma týdne, ale nemají s ním skoro nic společného. Většinou se autorka po takovémto uvedení vrátí ke svému obvyklému tématu, ale někdy bohužel ani to ne. Většinou se tyhle články oběvují na blozích jistých pubertálních slečinek, který si na blog kopírují texty písniček a obrázky z netu. Myslím, že všichni tyhle případy známe :).
Na druhou stranu mě ale jisté články velmi zaujaly. Až mě překvapilo s jakým citem byly sepsány. S údivem jsem zjistila, že pár vteřin po dočtení jsem ještě stále bez dechu zírala na obrazovku a v skrytu duše doufala, aby text pokračoval a dále mne unášel mimo realitu. A tehdy jsem byla velmi vděčná za to, že téma týdne existuje. Jelikož jinak bych si tnto článek nikdy nepřečetla a co více, nikdy bych neobjevila tento blog, který je takovýchto článků plný.
A co můj vztah k tématu týdne ? Mně se velmi zamlouvá. Pravda, na svém blogu jsem na něj zatím napsala jen jeden článek, ale vzhledem k tomu, že nepatřím k těm vášnivým blogerkám, co přidávají několik článků denně, to zas až tak strašné není. Také se i vždycky téma tématu týdne nezamlouvá, nebo na něj nemám náladu. Ale především je to cenný zdroj inspirace. Člověk začne psát něco, co by ho normálně ani nenapadlo. Většinou mi postě píše ruka sama aniž by o tom informovala hlavu. Přesně v tom je výhoda tématu.

Ještě přidávám jeden odstrašující případ .... :) ( P.S. toto je opravdu celý článek, nic jsem neumazala a vše nechala v původním znění, i jsem nechala původní CAPS LOCKOVÉ vydání ;)
DO PEKLA UNÁŠÍ ZLOBIVÉ DĚTI,ALE KDYŽ JIM BUDOU DOBŘE SLOUŽIT TAK JE PUSTÍ,ALE NIKOMU O TOM ŽE PEKLO JE NESMĚJÍ VŮBEC ŘÍCT

a taky jeden jehož téma se mě doopravdy dotklo, jelikož jsem se s ním naprosto ztotožnila. Navíc se krásně lišil od těch ostatních, které pojednávaly o říši pro hříšníky.

...........
V jednom kuse vás bolí ruka, protože autorský mozek vás nutí psát perem (či aspoň propiskou) na papír, protože to má styl.
Nebo vás bolí aspoň oči od datlování do počítače.
V noci nemůžete usnout, protože v hlavě se vám zase odehrává příběh.
Nebo vůbec nejdete spát, protože máte zrovna záchvat inspirace a plníte písmenky jednu stránku editoru za druhou.
Autorský mozek je vážně naprosté a dokonalé PEKLO.
Ale nikdy bych se ho nechtěla vzdát...


Ale těch povedených článků je tu samozřejmě mnohem více takže: Díkybohu, že téma týdne existuje.

A já už jen udělám to, že ten příští článek doopravdy napíši na téma: Peklo a označím jako TÉMA TÝDNE.¨

Vaše Princess

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaký je váš oblíbený jazyk???

Čeština 45.5% (5)
Angličtina 18.2% (2)
Francouzština 9.1% (1)
Špnělština 9.1% (1)
Italština 0% (0)
Čínština 18.2% (2)
Jiný jazyk 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama