H&M - Garden party

9. dubna 2011 v 18:45 | little-princess |  H&M
Nemám co dělat. Prostě typická sobotní nuda, když příjemný povinnosti jsou už hotový a do těch nudnejch se nám ještě nechce. Prostě jenom brouzdám po netu. Prohlížím si webovky různejch obchodů a fashion blogy, poněvadž zítra mám v plánu vyjet do Palladka ( můj šatník už přímo volá po změně ). Klikám na www.hm.com/cz a potom vybírám Selections a nakonec GARDEN PARTY. Chvíli se stránka načítá, pořád nic a najednou..... zástava srdce !!!! Je to láska na první pohled. Tak hezky neodolatelně se na mně usmívají a já prostě nemůžu říct ne. V hlavě už mi běží tisíce myšlenek a ve všech hraj ONY. Už vidím jak úžasně budou vypadat k těm novým šatům. A o kom vastně mluvím ??? O modrých lodičkách z Garden party kolekce od H&M. No nejsou nádherné ???


A
navíc jen za 899 Kč !!!

Ale nejsou to jediné, co mně z Garden party uchvátilo. Celé se to myslím velmi vydařilo.
Určitě si koupím tyhle šatičky, jen ještě nevím v jaké barvě. Nejsou sice nějak úžasné, ale v kombinaci s bolerkem třeba trošku prokouknou. Navíc když jsou jen za 349 Kč. Minimálně budou sloužit jako další část šatníku " pro případ, že by byly k něčemu vhodný."


Velmi se mi líbí i tyhle náušnice. No nevypadaly by k těmhle šatům úžasně ???Ještě tu jsou tyhle krásný lehký bílý. Řekla bych, že toto už je prostě " H&M klasika ". Cena opět nízká... 999 Kč
Tyto šaty mně až tak nenadchly. Spíše ty botičky co k nim jsou doporučované ( 599 Kč a botičky 899 Kč )
Pak je tu ještě kabelka, která mě ale moc neoslovila. Ale když je jen za 299 Kč, tak si jí asi pořídím " jen tak do zásoby "


Posledním dílkem jsou opět šaty. Ty se nejspíš také stanou součástí mého šatníku. Ten úžasný vzor květin.... Sice jsou už trochu dražší než ty předešlé, ale i tak 1299 Kč není nějaká drastická cena, neebo snad ano ????


A co vy ??? Co se vám nejvíc líbí z Garden party ????

Vaše Princess
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama